Vajinismus Nedir?

Vajinismus bir kadın hastalığıdır. İlişki sırasında ortaya çıkan kasılmalar ile tarif edilir ve penis vajene girmez. İlişki yaşanamaz. Vajinismusda kısa sürede kalıcı bir tedavi mümkündür.

Vajinismus kadını vajinismus hastalığının adını koymakta gecikir. Kendiliğinden geçeceğini düşünür. Oysa vajinismus tedavisi kısa sürede ilişki yaşamayı sağlar. Hastanın kendisinin eksiksiz olduğunun farkına vardırır

Vajinismus kadınını eşi anlamakta zorlanır. Bir çok vajinismus erkeği kadının bu durumu isteyerk yaptığını ya da kendisini sevmediğini iddia eder. Bu iddialar ve düşünceler doğru değildir.

Vajinismusda iyi bir eş, kadını anlayan, onu tedaviye yönlendiren bir düşüncede olmalıdır. Vajinismus tedavisinde ise tedaviyi yapacak hekimin teknik ve başarıları ön plana çıkar.

Vajinismusda klasik tedavilerde başarı süresi ortalama 12 seans ve 2 aya yakındır. Bilişsel, davranışçı ve zihin beden gevşemesine dönük tedavide ise ortalama başarı süresi 24 – 36 saattir.

Vajinismus kadınlarının fizyolojik olarak bir eksiklikleri yoktur. Cinsel istek ve arzuyu bir çok vajinismus kadını hisseder. Ancak iş deneyim aşamasına geldiğinde tepkiler oluşur. Bu tepkilerde planlı bir tedavi ile aşılır.

Vajinismus kadınlarının bir kısmı rüyalarında ilişki yaşayamadıklarını ya da ilişkiden kaçındıklarına dair semboller ve imgeler görürler.

Vajinismus kadınları bebekli annelere baktıklarında huzursuz olabilirler. Onların yaptıklarını kendisi yapamamaktadır. Birkaç tedaviye gidip de başaramadığında da yapamayacağına olan inançları perçinleşir.

Vajinismusda bir çok yere gidip iyileşemeyen hastalar vajinismusda tedavi sonuç vermeyecekmiş gibi düşünürler. Oysa planlı ve doğru bir tedavi tekniği ile kısa sürede çözüme gitmek mümkündür.

Vajinismus kadını şımarık değildir. Bir çok erkek eşinin şımarıklık yaptığını düşünür. Oysa bilinçdışı kontrol edemediği tepkileri vardır. İyi bir tedavi de eğitim ve vajene dönük geri bildirimlerden sonra bilinçdışı tepkileri ve kurguları da düzenleyecek şekilde olmalıdır.

Vajinismusda bir çok kadın doktora gitmek yerine farklı kontrolsuz forumlarda birbirlerinden duyduklarını uygulamaya çalışmaktadırlar. Her hastanın vajinismusu kişilik yapısına göre farklılık gösterir. Tedavisi de ona göre planlanmalıdır.

http://www.vajinismus.tv/

 

Bir önceki yazımız olan Kibarlı Panax başlıklı makalemizde kibarlı panaks, kibarlı panax nedir ve panaks nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

12 thoughts on “Vajinismus Nedir?

 1. Medyum olcay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Olcay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 2. Olcay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Olcay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Olcay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 3. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 4. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum olcay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için olcay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende olcay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum. Numarası 0 532 367 13 25

 5. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım var Olcay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 6. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende Olcay hocayla irtibata geçtim.Olcay hoca sayesin de eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Olcay hocadan allah razı olsun.

 7. Olcay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Olcay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Olcay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 8. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Olcay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 9. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun. 0 532 367 13 25

 10. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Olcay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Olcay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı. 0 532 367 13 25

 11. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Olcay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı olcay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun olcay hocamdan 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir