Sevdiğin Kızı Kendine Bağlama Büyüsü

Sevdiğin ve senden hoşlanmayan yada aranızın kötü olduğu kız arkadaşınızı kendinize bağlamak,kız arkadaşınız ne kadar güzel olursa olsun onun sizi devamlı güzel ve çekici görmesi için aşağıdaki uygulama son derece etkilidir.Uzun yıllardır arabistan ülkelerinde yapılan bu uygulama doğru zamanda ve doğru hocalar ile yapın
Cömertlik, şefkat ve neşeyi, düşmana karşı geliştirmek; muvaffakiyet, bolluk, yepyeni iş, yepyeni yolculuk ihtimalleri; toplumun takdirini kazanmak; yatırımlarınızı muhafaza etmek ve bilhassa mülk edinmek buna benzer konularda bu büyü amaçlı niyet edebilirsiniz. Kader çarkı büyüsü bir tarot büyüsüdür.

MALZEMELER

*Mavi sunak kumaşı

bey.. mavi mum

*Kader çarkı kartı

*Sandal ağacı özyağı ve yağ yakıcı

*Gümüş ve altın madeni para

Mumları, birisi kuzeyindeki birisi güney ve diğeri de güneydoğu olmak üzere, üçgen oluşturacak biçimde sunağınıza yerleştirin. Kader çarkı kartı ve yağ yakıcıyı, mumların meydana getirdiği üçgenin ortasına koyun. Yağ yakıcıyı yakın ve koku çıkmaya başladığında, arzularınızın da kokuyla ortaya çıkmaya başladığını düş einanç. Bir kaç dakikalık boyunca, gerçekleşmesini istediğiniz şeyi, düşünün ve bir sonra şu sözleri söyleyin:

“Evrenin yaratıcı gücü, bana gülsün ve bu dünyada verebileceği en güzel şeyleri bana versin. Hayatım, zenginlikle ödüllendirilsin ve muhteşem olduğum amaçlı, vatandaşlar beni sevsin ve beğensin”

<h1>Medyum Olcaya Hemen Sor</h1>

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin Bir İnsanı Kendine Bağlama Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir