Sevdiğin Kişi Aşık Etme Büyüsü

Bir erkek kaçırmak istediği kız ya da kadın için ayna ile özel bir büyü yaptırır. îlkin kızın adı yazılı bir kâğıdın üzerine üç «sin», yetmiş «elif»; üç «lam» Kur’andan küçük bir sûre yazılır. Kâğıt ılık suyun içinde yıkanır, ezilir, toz gibi suya karıştırılır. Su, mürekkebin çıkardığı boya ile morarır. Bir cuma gecesi yatsıdan önce bu su kızın kapısına serpilir, ancak suyun (birazı saklanır. Bir komşu kadın aracılığı ile kızın başına damlatılır.

Erkek, cinciye okuttuğu bir aynayı sol  göğsünün üstünde taşır. Aynanın arkasında Kur’andan küçük bir sûrenin birkaç âyeti yazılı olmalıdır. Ayrıca ayna ondan önce kullanılmış olmamalı, yeni satın alınmış olmalıdır. Erkek bu aynayı uzaktan, başka kimseye sezdirmeden kıza tutar, aynadan yansıyan güneş ışığı kıza vurur. Bu işlem bir süre yapılır. îki gün, üç gün ara verilir ‘gene yapılır. Kızda bir değişme görülmezse ayna onun arkadaşlarından birine tutulur, ¡köyün en yaşlı kadınlarından birine tutulur. Bu işlem yedi kez yapılır, yedinci kez ayna kırılır parçalarından birazı kızın yoluna atılır. Kızın o parçalan görmesi gerekir. Kırk gün içinde kızda erkeğe karşı yönelme başlarmış.

Bir önceki yazımız olan Cinsel Konularda Yapılan Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

One thought on “Sevdiğin Kişi Aşık Etme Büyüsü

  1. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve olcay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Olcay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂 medyumolcay@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir