Sevdiğin Bir Kızı Kendine Bağlama Büyüsü

Başlığında «maaşallah», onun altında «lâilabe illallah Muhammedürresulullah» sözleri (bulunan bu mühür uğur getirmek, cinlerin, perilerin saldırısından korunmak için «hamayıl» denen büyükçe muskaların yapımında ‘kullanılır. Üzerinde on iki burcu gösteren on iki yıldız vardır. Bunlar, insanın almya-zısmı bildirmeye, hangi burçların binbiriyle uzlaşır durumda olduğunu göstermeye yarar. (Elif), (h), (lam), (kef), (vav), (ayn) gibi harflerle sayılar ‘birer gizli gücün örneği durumundadır.

Bu hamayılı okuyup üfleyerek, toir muşambaya yedi ya da üç kat sararak, boynunda, koynunda gezdiren erkek, kadın, gizli güçlerin saldırısından korunur, onun cinsel, ister başka alanda olsun, ¡bütün uğraşmaları ıbaşarıya ulaşır, denir.

Güvey, gelin, gerdekten önce Ibu hamayılı takınırsa, başarısızlığı sağlayacak türden bütün büyüler geçersiz kılınır.

Resim 27’de görülen hamayıl gibi, Resim 28’de görülen ¡yazılı daire de, muska yapımında kullanılır. Üzerinde bulunan, arapça, «ya», «sa», «ba» gibi yazılarla dikdörtgenler de, gizli güçleri simgeler. Bunların okunması, büyüyü, hamayılı yapanın düşüncesine, amacına göçe değişir. Bu da, başarısızlığı önlemek, kötülükleri uzaldaıştırmak içindir.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin Kızı Kendine Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

3 thoughts on “Sevdiğin Bir Kızı Kendine Bağlama Büyüsü

  1. Merhabalar. Ben daha önceden Olcayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Olcay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Olcay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  2. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  3. Olcay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Olcay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Olcay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir