Sevdiğin Bir Kızı Kendine Bağlama Büyüsü

Başlığında «maaşallah», onun altında «lâilabe illallah Muhammedürresulullah» sözleri (bulunan bu mühür uğur getirmek, cinlerin, perilerin saldırısından korunmak için «hamayıl» denen büyükçe muskaların yapımında ‘kullanılır. Üzerinde on iki burcu gösteren on iki yıldız vardır. Bunlar, insanın almya-zısmı bildirmeye, hangi burçların binbiriyle uzlaşır durumda olduğunu göstermeye yarar. (Elif), (h), (lam), (kef), (vav), (ayn) gibi harflerle sayılar ‘birer gizli gücün örneği durumundadır.

Bu hamayılı okuyup üfleyerek, toir muşambaya yedi ya da üç kat sararak, boynunda, koynunda gezdiren erkek, kadın, gizli güçlerin saldırısından korunur, onun cinsel, ister başka alanda olsun, ¡bütün uğraşmaları ıbaşarıya ulaşır, denir.

Güvey, gelin, gerdekten önce Ibu hamayılı takınırsa, başarısızlığı sağlayacak türden bütün büyüler geçersiz kılınır.

Resim 27’de görülen hamayıl gibi, Resim 28’de görülen ¡yazılı daire de, muska yapımında kullanılır. Üzerinde bulunan, arapça, «ya», «sa», «ba» gibi yazılarla dikdörtgenler de, gizli güçleri simgeler. Bunların okunması, büyüyü, hamayılı yapanın düşüncesine, amacına göçe değişir. Bu da, başarısızlığı önlemek, kötülükleri uzaldaıştırmak içindir.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin Kızı Kendine Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir