Sevdiğin Bir İnsanı Kendine Bağlama Büyü

Sevdiğin bir kız yada erkek olsusizi sevmesi aşık olması istediğiniz kişiye yapıcağınız bağlama büyüsü ile karşı taraftaki kişi nerde olursa olsun sizden başka kadın veya erkek görmiycek dünyanın en çekici ve güzel kişi siz görünceksiniz ona

Deneyenler;

Sinem: Merhaba benim canımdan çok sevdiğim erkek arkadaşım ile devamlı bizi ayırmak isteyen bir kaç kişi vardı hatta ve hatta ortanca ablası bunu bir çok kez beni arayarak söylemişti neticesinden bütün çalışmalar sonucu canım kadar sevdiğim erkek arkadaşımdan beni ayırdılar ve bir daha uzun bir süre görüşmedik hatta ayırmak için baş rol oynayan ablaları zorla birini gösterdikleri duydum bir süre sonra..elim kolum bağlamaktan ise bu tür bir kaç uygulama yaptım bu başımdan geçen olaylar olalı 5 sene oldu şimdi erkek arkadaşım yani kocam ile evliyiz ve çok mutluyuz bu süreçte yaptığım uygulamda o aralar erkek arkadaş beni devamlı düşündüğünü rüyalarına devamlı benim girdiğini beni düşündüğü söylüyordu

Eş olabilmektedir nişanlı olabilmektedir sevdiğin bir insanı kendine bağlamak amaçlı yapılan dua yöntemini de bu yazımızda ele alarak tekrardan sizlere kıymetli verileri sunmaya çalışacağız umarım kıymetli dostlar. Bilhassa aşk acısı yaşayanlar amaçlı oldukça faydalı olacaktır bu bilgiler. Ne Biçimde okuyacağız diyenler amaçlı anında anlatıma geçiyorum. Bir cuma sabahı kalkıp erken namazı akabinde abdestli bir biçimde Yasin suresi okuyup salâvat getiriyoruz. Akabinde şu duamızı ediyoruz:

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Yâ sîn. Vel kurânil hakîm. İnneke leminel murselîn. Alâ sırâtim mustekîm. Tenzîlel azîzir rahîm. Litünzira kavmen mâ ünzira âbâühüm fehüm ğâfilûn. Lekad hakkal kavlü alâ ekserihim fehüm lâ yü’minûn. İnnâ cealnâ fî a’nâkıhim ağlâlen fehiye ilel ezkânifehüm mukmehûn. Ve cealnâ min beyni eydîhim sedden ve min halfihim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn. Ve sevâün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm lâ yü’minûn. İnnemâ tünziru menittebeaz zikra ve haşiyer rahmâne bil ğaybi febeşşirhü bi mağfiratinve ecrin kerîm. İnnâ nahnü nuhyil mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârahüm ve külle şeyin ahsaynâhü fî imâmin mübîn. Ve aksemtü aleyküm bi havlillâhi ve kuvvetihi azemtü aleyküm yâ ma’şeral ervâhır rûhâniyyeti bi ızzi ızzillâhi ve bi nûri vechillâhi ve bi hakki esmâillâhi ve bi hakki bismillâhir rahmânirrahîmi Elhamdü lillâhi rabbil âlemîne yâ hayyü yâ kayyûmü yâ şâfî yâ kâfî yâ hâdî yâ latîfü yâ bâkî ecib yâ rukyâîl ente ve huddâmeke miner rûhâniyyeti vel ardiyyeti ve ente yâ müğzhibü sâmian mutîan bi hakki Elhamdü lillâhi rab- bil âlemîne ve bi hakki yâ hayyi yâ kayyûmi ve bi hakkil melikil ğâlibü aleyküm emruhu ebced ve bi hakki littahtîl Ve kul câel hakku ve zehekal bâtılü innel bâtile kâne zehûkâ. Ve aksemtü aleyküm yâ ketı’rasbâîl “sehhirlî kulûbi cemîa benî âdeme ve benâti Havvâ” bi hakki ve bi hürmeti seyyidike kahtafheyûşin.

Hemen akabinde adlar içinde olacak biçimde şu duamızı okuyoruz:

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Allâhümme sehhirlî kalbi fülân ibni fülânete alâ mehabbetî fülânete binti fülânete bi hakki ve bi hürmeti sûreî yâsîn bi hakki ve bi hürmeti seyyidike kahtafheyîşin.

Medyum Olcaya Hemen Sor

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

 

Bir önceki yazımız olan Evlilik Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • sevdiğini kendine bağlama duası
  • sevdiğini kendine bağlama tutsak etme büyüsü
  • sevdiğini bağlama
  • sevdiğimi bağlamak için dua
  • tutsak etme büyüsü Medyum Olcay
  • evli birine aşk ve bağlama vefki yaptırdım tuttu
  • en etkili birisinin sana baglanmasi
  • kuvvetli baglama buyusu
  • sevdigin erkegin sana baglanmasi icin okuna dua
  • sevdiğin kişiyi ölümü
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir