Medyum Berlin

Almanya Berlin bölgesinden büyü bozan medyumlar oldukça azdır.Özellikle büyü konusunda havas ilmi ile birlikte kendini geliştiren medyum olcay tüm dünyada medyum sıralamasında 2005 senesinden beri ilk 5 bulunan ilk ve tek medyum’dur.Büyü ve büyücülük medyumların doğa üstü güçleriyle insanların etkilenebileceği yönlendirilebileceği inancına büyü denir. Büyü mahrem metodlarla elde edilen ve olağanüstü kuvvetleri kalan bir sanattır.

 

Berlin Hakkında Kısa Bilgiler;

Almanya‘nın en büyük ve başkenti olan berlin tarihi ve büyüklüğü ile dünya’nın en gelişmiş şehirlerinden biridir.II. Dünya Savaşı daha önce 4,3 milyon bireyin ikamet ettiği şehirde 2008 itibariyla 3,5 milyon birey yaşamaktadır. Berlin, Kuzeyindeki Almanya’da, Spree ve Havel nehirlerinin arasındaki kumluk bölgeye kuruludur. 1961’den 1990’a civarında Doğu ve Batı Berlin olarak ikiye ayrılmış kalan kenti ikiye bölen duvara (Berlin Duvarı) sonradan “Utanç duvarı” adı da verilmiştir .

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin Kızı Kendine Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

3 thoughts on “Medyum Berlin

  1. Rekin Erkek Hüseyin Ocak 11, 2018 at 12:40 am - Reply

    Olcay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Olcay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Olcay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  2. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Olcay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Olcay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  3. Olcay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Olcay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Olcay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir