Evlilikte mutlu olmak için dua

Evliliği mutsuzluk içinde sürüp giden karı kocanın durumlarını düzeltmek, mutluluklarını sağlamak için, almyazısını düzeltme muskası yapılır. Evlilerden biri cinciye gidip okunur, durumunu anlatır. Cinci, önce kadının, sonra erkeğin yıldızına, burcuna bakar. Kadının, eşinin yaşını, adını öğrenen cinci alınyazılanmn yönünü, niteliğini anlamak için kitap açar. Kur’an-dan birkaç kısa sure okur, Tanndan yardım diler. Mutsuzluğun kadınla erkeğin burçlarının ba-rışamayışmdan, birbirine düşman olduklarından ileri geldiğini anlayınca, gerekli muskayı yazar. Muskanın yazılması için üç çeşmeden üç bardak su getirtir, üç ayn dereden üç çakıl taşı aldır tır. Çakıltaşlarma erkekle kadının adlarının baş harflerini yazıp alındıkları yere attırtır. Sulan bir kapta toplar, «cin» suresinden seçtiği üç ayeti bir kâğıdın üzerine yazıp suda ezer, eritir. Sudan üç yudum erkeğe, üç yudum kadına içirtir.

evlilik-buyusu-duasi

 

Karı-koca adına yedi rikaat namaz kılar, selam verirken kadınla erkeğin adlannı anar. Geri kalan suyu kadınla erkeğin yıkanacakları suya katmalannı, yıkanırken kullanmalarını söyler. Örneği şekil: 28’de görülen muskayı yazıp üç kat muşambaya, muşambayı üç kat yeşil be-sarar, kırk bir dikişle diker, yatak odalarının kapısı üstüne asmalan için, kendisine başvurana verir. Bu muskanın altından yedi gün geçen kan kocanın yıldızlan banşır, kötülükleri yaratan cinler, burçlar aradan çekilirmiş. Bu muskayı yapan kimse, cinci, Tannnın «takdirine» karşı çıktığından, Kur’ana dayanıp almyazısını değiştirdiğinden dolayı büyük bir suç işlemiş sayılır Bu suçu bilinirse, cenaze namazı kıhnmazjmış. O nedenle cincinin adı gizli tutulur. Kan kocanın arası düzeldikten, istenen sonuca va-nldıktan sonra, kırk bir rikaat «tövbe namazı» kılınır, bir kurban kesilip bütün eti yoksullara ^dağıtılır. Kesen, kestiren, etinden bir lokma bile yiyemezmiş.

Medyum Olcaya Hemen Sor

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan Bir erkeği kendine aşık etme duası başlıklı makalemizde bir erkeği aşık etme duası, bir erkegi kendine aşık etme büyüsü ve bir erkeği kendine aşık etmek için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir