Evlilik Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü eşler arasındaki evlenmeye bariyer olacak vatandaşların ikna olmasını sağlamak ya da muhalif cinsi evlenmeye ikna etmektir.

Evlilik büyüsünde yapılan işlemin tek müşterek maksadı vardır. Eğer yaptıran kişi düşüncelerinde samimi ise ve sevdiği kişiyle evlilik yönünün de bariyer olan (ailesi) vs ya da evlenmek göre düşündüğü şahsın ikna olmaması sebebiyle yapılan çalışmalardır. Evlilik Büyüsü göre Ama şunu sağlıklı bilmeliyiz ki evlilik için koşulacak işlemlerde sufliyatlara başvurarak müşterek işlem oranlı görülmez çünkü bu işlemler şahsın muradı hasıl olduktan hemen sonra bozulur ve Cin’li müşterek çalışma olduğu göre Yapan yada yapılana şahsın evlilik yıldızını düşürür arasında mübayenet hacet olur. Evlilik düşünülerek koşulacak işlemler hayırlı saat lerde ve hayırlı günlerde yazılarak kişiler yerine müvekkel kılınan Rahman’lar (hüddam) davet edilerek ilk önce kişiler arasında Evlilik büyüsü göre evlilik yıldızları bağlanır. Aşk Büyüsü ile Koşulacak olan bu işlem göre günün de ve saatinde havas yada ledün ilmine ait dualı müşterek tılsım at yazılarak koşulacak olan bu işlemlerin kalıcı ve ömürlük olmasını sağlayacaktır. Bu nedenden dolayı niyeti kritik olan vatandaşların bu tarzda yaptıracakları işlem ile sevdiklerini kendilerine Ram edeceklerdir.

Sevdiğin Kişiyi Evliliğe İkna Etme Duları

Evlilik büyüsü göre Okunacak bu dua işlem ile beraber kişiler üzerinde gayet patetik ve denenmiş çalışmalar arasında yer alır. Amenerrasulü bima ünzile ileyhi mirrabbihi vel mü’minun,küllün amene billahi vemelaiketihi ve kütübihi ve rusülih,la nüferriku beyne ehadin min rusülih,ve kalu semi’na ve ata’na gufraneke rabbena ve ileykelmesir.La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha,leha ma kesebet ve aleyha,mektesebet,rabbena latüahızna innesiyna ev ahta’na,rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina,rabbena vela tühammilna,mala takatelena bih,va’fü anna,vağfirlena,verhamna,ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn. bu dua 7 sayı mum alınarak her bırının uzerine 41 kere okunarak yakılmaya başlanır zira her gun bır edet yakılır sevdiği ona mutlaka ram olur .

Pin It

3 thoughts on “Evlilik Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

  1. Selamlar olcay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin sorunu için tekrar olcay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Olcay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim. Kesinlike arayabilirsiniz 05323671325

  2. Merhabalar olcay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  3. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir