Eşinle aranı düzeltmek için dua

Eşiniz ile aranız çok kötü ve devamlı kavgalar ediyorsanız aşağıdaki dua okuyarak eşiniz ile aranızdaki  buzlar kırabilir eşinizin kalbine girmenin farklı bir yoluda bulabilirsiniz.

“Selâmün kavlen min rabbin rahıym”

Ayet-i kerimesi …defa, salavat-ı şerife 130 defa, Fatiha-i şerife üç defa okunduktan hemen sonra “Ey Rabbim” diye duada yer alan kulun dilek ve muradı gerçekleşir.

Er-Rahiym esmasını Pazartesi bugünü cazip bir saatte tatlı bir gida üzerine okunur ve buhurlanır. Matluba yedirilirse muhabbetinden bıkacak olup, talibe aşık olur.

Medyum Olcaya Hemen Sor

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan Evlenme Büyüsü Yapma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2 thoughts on “Eşinle aranı düzeltmek için dua

  1. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Olcay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Olcay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir