Erkeği Bağlama Duası

Bir erkeği kendine bağlama ve sizin sözünüzü dinlemesini sağlamak için aşağıdaki uygulamayı yapmanı gereklidir.Her sabah namazı ile birlikte abdest alındıktan sonra okunması gereklidir.

Bu dua okumadan önce karıncaların yuva yaptığı bir yerden yuvayı bozarak en altından toprak alınır.Alınan bu toprağa ağadaki ayeti celileyi .. kere o toprağa okuyup bağlanması istenen kişinin evinin etrafına bir miktar serper ise o erkek nerde olurs olsun eğer seni tanıyorsa o taprağa bastığı an devamlı seni düşünüp seni arzuluycaktır.
Bismillahirrahmanirrahim
Ve iza ve ev ticareten ev levhen in feddu ileyha ve terekuke kaimen “Senin İsmin”, kul miha ındallahi hayren minel levhi ve minet ticareti,“Bağlamak İstediğin Erkeğin İsmi” vallahü hayrun razıkiyn

MEDYUM OLCAYA HEMEN SOR

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan Hemen arasın duası başlıklı makalemizde birinin seni düşünmesi için dua, düşünerek aşık etme ve sevdigim arasın duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

One thought on “Erkeği Bağlama Duası

  1. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken olcay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan olcay hocama sonsuz teşekkürler… Numarasını yazıyorum 05323671325

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir